اطلاعیه : قبل از خرید حتما بخوانید
برای خرید مقالات انگلیسی با ترجمه ابتدا اصل مقاله انگلیسی به صورت رایگان دانلود و مشاهده نمائید سپس اقدام به خرید ترجمه مقاله کنید. تمامی ترجمه مقالات به صورت تایپ و ترجمه شده توسط مترجم تخصصی همان رشته و در قالب ورد آماده می باشند
. در صورتی که به هر دلیل موفق به پرداخت آنلاین در سایت نشدید یا بانک عامل مشکل داشت لطفا از منو اصلی گزینه " پرداخت وجه مقاله " را کلیک کرده و بعد ا پرداخت وجه و اطلاع به ما مقاله خود را دریافت نمائید
پایگاه های قابل دسترس در سایت
شرايط و قوانين :
محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده ، با کلیک بر روی هر محصول میتوانید مشخصات آن را بخوانید .
بعد از انتخاب محصول خود ، مي توانید با زدن دکمه " پرداخت آنلاين " محصول مورد نظر را خريداري كنيد.
محصول به صورت فایل می باشد و پس از پرداخت موفق توسط شما بلافاصله قابلیت دانلود دارد.
بعد از پرداخت آنلاين موفق لینک دانلود محصول هم به نشانی ایمیل شما ارسال می گردد و هم در صفحه جداگانه به شما نمايش داده مي شود.

مقاله انگلیسی رایگان دیابت شیرین _ ژورنال الزویر۲۰۱۷

فـرمت فايــــل : word
تعداد صفحات : 15 صفحه
رشــــــتـــــــه : پزشکی
قيمت ترجمه : 24000 تومانتوضيحات محصول


مقاله انگلیسی رایگان دیابت شیرین _ ژورنال الزویر۲۰۱۷

چکیده

هدف : ما یک نرخِ ۳۰ روزه­ی بستری شدن مجدد در بیمارستان ( نرخ بستری شدن مجدد ، ۳۰ روز پس از ترخیص ) و ارتباط این نرخ را با تشخیص پذیرش و نیز با طول مدت بستری شدن (LOS) – در بیماران مبتلا به دیابت در مقایسه با بیماران بدون دیابت شیرین (DM) در یک بیمارستان آموزشی شهری – مورد آزمایش و بررسی قرار دادیم .

روش­ها : در این مطالعه­ی پس رویدادی ، ما نرخ ۳۰ روزه­ی بستری شدن مجددِ بیماران مبتلا به DM ( n=16266 ) را با نرخ ۳۰ روزه­ی بستری شدن مجدد بیماران بدون DM (n=86428) ، در یک بیمارستان آموزشی شهری ، بین اول ژانویه­ی ۲۰۱۳ تا سی­ام سپتامبر ۲۰۱۵ ، مقایسه کردیم . در افرادِ با تشخیص ثانویه­ی DM ، رابطه­ی بین نرخ بستری شدنِ مجدد و ۱۰ نوع از رایج­ترین ( متداول­ترین) گروه­های مرتبط با تشخیص شدت بیماری در مراقبت­های پزشکی (MS-DRGs) ، را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادیم . علاوه بر این ، رابطه­ی بین LOS ( طول مدت بستری شدن ) و نرخ بستری شدن مجددِ بیماران مبتلا به دیابت در مقایسه با بیماران بدون DM  را نیز مورد بررسی قرار دادیم .

نتایج به دست آمده از مطالعه : نرخ ۳۰ روزه­ی بستری شدنِ مجدد بر اساس سن و جنسیتِ بیمار ، در بیماران مبتلا به DM بیشتر از بیماران بدون DM است ( به ترتیب %۳/۱۵ در مقابل %۴/۸ ، کوچکتر از ۰۰۱/۰ ) . ریسک بستری شدن مجدد ، هم در بیماران تشخیص اولیه­ و هم در بیماران تشخیص ثانویه­ی DM وجود دارد . در ارتباط با تشخیص ثانویه­ی DM ، اختلاف آماری معنی داری ، برای ۲ نوع از ۱۰ نوعِ رایج­ترین DRG ها ، وجود دارد (DRG # 313 ] درد قفسه­ی سینه [ و DRG # 392 ] ازوفاژیت (التهاب مری) ، گاستروآنتریت (التهاب معده و روده ) و اختلالات گوارشی گوناگون [ ، به ترتیب p = 0.045 و p = 0.009 ) . ارتباط و همبستگیِ مستقیمی بین LOS و نرخ بستری شدن مجدد در بیماران با دیابت و بدون DM ( p<0.001 برای هر دو دسته بیمار ) ، مشاهده می­شود .

نتیجه گیری : نرخ ۳۰ روزه­ی بستری شدن مجدد ، در بیمارانِ مبتلا به DM بالاتر از بیماران بدون DM است . در نتیجه DM یک فاکتور ریسک ( عامل خطر) برای پذیرش مجدد در بیمارستان به حساب می­آید . نرخ پذیرش مجدد ارتباط مستقیمی با LOS دارد – چه در بیماران دیابتی و چه در بیماران بدون DM – .

کلمات کلیدی : نرخ بستری شدن (پذیرش) مجدد ، بستری شدن مجدد در بیمارستان ، دیابت شیرین ، طول مدت بستری شدن ، تشخیص اولیه­ی دیابت .

————————

عنوان اصلی مقاله : The readmission rates in patients with versus those without diabetes mellitus at an urban teaching hospital
ترجمه فارسی عنوان : نرخ بستری شدن (پذیرش) مجددِ بیمارانِ مبتلا به دیابت شیرین در مقایسه با بیماران بدون دیابت شیرین در یک بیمارستان آموزشی شهری

تعداد صفحات انگلیسی: ۵ صفحه

تعداد صفحات ترجمه : ۱۵ صفحه

قیمت ترجمه فارسی: ۲۴۰۰۰ تومان

دانلود رایگان نسخه انگلیسی ژورنال و خرید ترجمه فارسی به صورت آنلاین از لینک های پایین

http://arinpaper.com/wp-content/uploads/2015/04/english.png

-برای خرید فایل ترجمه مقاله به صورت آنلاین از لینک زیر استفاده نمائید

در صورت بروز مشکل در درگاه بانکی لطفا از سایت زیر اقدام به خرید نمائیدلینک سایت شماره 1

۴ اسفند ۱۳۹۶ | 138 views | دسته: مشاهده لیست مقالات