اطلاعیه : قبل از خرید حتما بخوانید
برای خرید مقالات انگلیسی با ترجمه ابتدا اصل مقاله انگلیسی به صورت رایگان دانلود و مشاهده نمائید سپس اقدام به خرید ترجمه مقاله کنید. تمامی ترجمه مقالات به صورت تایپ و ترجمه شده توسط مترجم تخصصی همان رشته و در قالب ورد آماده می باشند
. در صورتی که به هر دلیل موفق به پرداخت آنلاین در سایت نشدید یا بانک عامل مشکل داشت لطفا از منو اصلی گزینه " پرداخت وجه مقاله " را کلیک کرده و بعد ا پرداخت وجه و اطلاع به ما مقاله خود را دریافت نمائید
پایگاه های قابل دسترس در سایت
شرايط و قوانين :
محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده ، با کلیک بر روی هر محصول میتوانید مشخصات آن را بخوانید .
بعد از انتخاب محصول خود ، مي توانید با زدن دکمه " پرداخت آنلاين " محصول مورد نظر را خريداري كنيد.
محصول به صورت فایل می باشد و پس از پرداخت موفق توسط شما بلافاصله قابلیت دانلود دارد.
بعد از پرداخت آنلاين موفق لینک دانلود محصول هم به نشانی ایمیل شما ارسال می گردد و هم در صفحه جداگانه به شما نمايش داده مي شود.

دانلود رايگان مقاله انگليسي صرفه جویی در مصرف انرژی در حوزه بازاریابی اجتماعی_الزوير ۲۰۱۸

فـرمت فايــــل : word
تعداد صفحات : 23 صفحه
رشــــــتـــــــه : مدیریت
قيمت ترجمه : 25000 تومانتوضيحات محصول


دانلود رايگان مقاله انگليسي صرفه جویی در مصرف انرژی در حوزه بازاریابی اجتماعی_الزوير ۲۰۱۸

چکیده

علیرغم مطالبه بیشتر در خصوص مطالعات اجتماعی و فنی در زمینه انرژی، مشاوره ای در مورد چگونگی جمع آوری داستان ها از طریق تحقیقات کیفی به علاوه دانش فنی در حوزه علوم فیزیکی نظیر مهندسی و همچنین استراتژی های عملیاتی اجتماعی با در نظر داشتن انرژی کافی در دسترس است. علیرغم این موضوع، دانش بدست آمده در ادبیات مدیریت محیط زیست در مورد استفاده از انرژی داخلی با توجه به کاربرد نظریه عمل اجتماعی و فریم های روایی حاکی از این است که مصرف روزمره را در دسترس عموم قرار می دهند. داستان سرایی در این مقاله با دو موضوع قابل بحث یعنی؛ تمرکز بر تحقیقات انرژی اجتماعی و فنی، و همچنین ابزار عملیاتی بالقوه همراه بوده است که می تواند مداخله ای برای افزایش بهره وری انرژی باشد. در نتیجه ادبیات حاضر را در خصوص شیوه های زندگی روزمره و داستان سرایی، برای ارائه چارچوبی تحت عنوان “داستان سرایی فیلم های دست جمعی” بررسی می کنیم که دانش علمی و غنی ای به منظور استفاده از انرژی داخلی برای ارائه یک ابزار عملی برای مدیریت بهره وری انرژی، را داراست. داستان سرایی ویدئوهای دست جمعی در زمینه انرژی + Illawarra، یک همکاری سه ساله را بطور منظم بین بازاریابان اجتماعی، جغرافیدانان انسانی و مهندسان، مورد توجه قرار گرفته است تا تغییرات رفتاری انرژی را در خانوارهای مسن با درآمد پایین در منطقه NSW استرالیا، مورد هدف قرار دهند.

کلید واژه ها: بهره وری انرژی، بازاریابی بحرانی اجتماعی، فیلم های روایی، نظریه عملی اجتماعی، اجتماعی و فنی، افراد مسن با درآمد پایین.

————————

عنوان اصلی مقاله : Storying energy consumption: Collective video storytelling in energy efficiency social marketing
ترجمه فارسی عنوان : صرفه جویی در مصرف انرژی: (بازگویی فیلم های دست جمعی در حوزه بازاریابی اجتماعی با در نظر داشتن حداقل انرژی ]به اندازه کافی[)

تعداد صفحات انگلیسی: ۱۰ صفحه

تعداد صفحات ترجمه : ۲۳ صفحه

قیمت ترجمه فارسی: ۲۵۰۰۰ تومان

دانلود رایگان نسخه انگلیسی ژورنال و خرید ترجمه فارسی به صورت آنلاین از لینک های پایین

http://arinpaper.com/wp-content/uploads/2015/04/english.png

-برای خرید فایل ترجمه مقاله به صورت آنلاین از لینک زیر استفاده نمائید

در صورت بروز مشکل در درگاه بانکی لطفا از سایت زیر اقدام به خرید نمائیدلینک سایت شماره 1

۲ فروردین ۱۳۹۷ | 203 views | دسته: مدیریت بازاریابی