اطلاعیه : قبل از خرید حتما بخوانید
برای خرید مقالات انگلیسی با ترجمه ابتدا اصل مقاله انگلیسی به صورت رایگان دانلود و مشاهده نمائید سپس اقدام به خرید ترجمه مقاله کنید. تمامی ترجمه مقالات به صورت تایپ و ترجمه شده توسط مترجم تخصصی همان رشته و در قالب ورد آماده می باشند
. در صورتی که به هر دلیل موفق به پرداخت آنلاین در سایت نشدید یا بانک عامل مشکل داشت لطفا از منو اصلی گزینه " پرداخت وجه مقاله " را کلیک کرده و بعد ا پرداخت وجه و اطلاع به ما مقاله خود را دریافت نمائید
پایگاه های قابل دسترس در سایت
شرايط و قوانين :
محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده ، با کلیک بر روی هر محصول میتوانید مشخصات آن را بخوانید .
بعد از انتخاب محصول خود ، مي توانید با زدن دکمه " پرداخت آنلاين " محصول مورد نظر را خريداري كنيد.
محصول به صورت فایل می باشد و پس از پرداخت موفق توسط شما بلافاصله قابلیت دانلود دارد.
بعد از پرداخت آنلاين موفق لینک دانلود محصول هم به نشانی ایمیل شما ارسال می گردد و هم در صفحه جداگانه به شما نمايش داده مي شود.

آیا رفتار شهروندی سازمانی (OCB) پیشگوی هوش فرهنگی (CQ) است؟

فـرمت فايــــل : word
تعداد صفحات : 12 صفحه
رشــــــتـــــــه : مدیریت
قيمت ترجمه : 25000 تومانتوضيحات محصول


آیا رفتار شهروندی سازمانی (OCB) پیشگوی هوش فرهنگی (CQ) است؟

چکیده

هدف مطالعه ما– مدیریت مدرن توجه هر چه بیشتری بر مسیرهای پژوهشی جدید دارد که به دنبال ترکیب روش های روانشناسی انسانی, و به طور ضمنی, نقش آن در دستیابی به چارچوب سازمانی مطلوب برای عملکرد است.

از اینرو هدف مطالعه ما, تاکید بر همبستگی میان رفتار شهروندی سازمانی (OCB) و هوش سازمانی (CQ) در فضای دانشگاهی رومانی است. روش شناسی پژوهش– داده های ارائه شده از بررسی جامعه شناختی, بر اساس یک پرسشنامه که در طول سال ۲۰۱۶ در نمونه دانشجویان آکادمی مطالعات اقتصادی (بخارست), فرم دانشکده مدیریت, تکمیل شده بود, به دست آمده است.  اطلاعات به دست آنده با روش های اقتصاد سنجی, با SPSS (بسته آماری برای علوم اجتماعی), بیشترین نرم افزار آماری مورد استفاده برای علوم اجتماعی, پردازش گردید. اثبات– این مطالعه, نیرومندی میان OCB (از جمله اجزای آن) و هوش فرهنگی (CQ), و پیوندها را شناسایی و ارزیابی نمود. نتایج به دست آمده, وجود برخی تاثیرات اجزای OCB بر CQ را تاکید می کند, اما شدت این تاثیر ضعیف است. در این شرایط, OCB نمی تواند به عنوان پیشگوی CQ در نظر گرفته شود. محدودیت های پژوهش– مطالعه ما تنها نمونه تحلیل شده را در دسترس داشت. برای افزایش امکانپذیری نتایج, ما لزوم توسعه نمونه را با گنجاندن دانشجویان خارجی که در محیط دانشگاهی رومانی تعلیم می بینند, در نظر گرفتیم. مشارکت عملی– هدف نهایی ما, بررسی دانشگاه های رومانی, خصوصا روش ها و تکنیک هایی برای افزایش ظرفیت انطباق دانشجویان دانشگاه های رومانی با محیط های بین فرهنگی است. اصالت­- پژوهش های ما, اولین در سطح ملی هستند و هدف آن نشان دادن ارتباط میان رفتار شهروندی سازمانی (OCB) و هوش سازمانی (CQ) است.

—————————————————-

عنوان اصلي مقاله : Is the Organizational Citizenship Behavior (OCB) a predictor for the Cultural Intelligence (CQ)?

ترجمه فارسي عنوان : آیا رفتار شهروندی سازمانی (OCB) پیشگوی هوش فرهنگی (CQ) است؟

تعداد صفحات انگليسي: ۹ صفحه

تعداد صفحات ترجمه : ۱۲ صفحه

قيمت ترجمه فارسي: ۲۵۰۰۰ تومان

دانلود رایگان نسخه انگلیسی ژورنال و خرید ترجمه فارسی به صورت آنلاین از لینک های پایین

http://arinpaper.com/wp-content/uploads/2015/04/english.png

-برای خرید فایل ترجمه مقاله به صورت آنلاین از لینک زیر استفاده نمائید

در صورت بروز مشکل در درگاه بانکی لطفا از سایت زیر اقدام به خرید نمائیدلینک سایت شماره 1

۲۳ مرداد ۱۳۹۷ | 184 views | دسته: مدیریت رفتار سازمانی