راهنما خرید فایل ترجمه از سایت آرین پیپر

تمام محصولات فروشگاه به صورت مجازی و فایل دانلودی هستند و به همین دلیل پس از خرید امکان برگشت محصول و استرداد وجه واریزی نمی باشد. با دقت خرید کنید.

مرحله ۱ در صفحه خرید فایل ترجمه ، ابتدا ایمیل خود را حتما وارد کنید (لینک دانلود ترجمه به ایمیل شما ارسال خواهد شد) ، سپس با زدن دکمه خرید به درگاه پرداخت پارس پال هدایت می شوید.

نکته : حتما ایمیل خود را بدون www در ابتدای آن وارد کنید و نمونه فرمت ایمیل به شکل زیر می باشد

فرمت درست ایمیل : aaaa@yahoo.com

فرمت نادرست ایمیل : www.aaa@yahoo.com

مرحله ۲ در این مرحله باید به چند نکته توجه فرمایید :

– شما لازم نیست که عضو سایت ارین پال شوید و بدون عضویت در سایت آرین پال نیز می توانید پرداخت خود را تکمیل کنید . پیشنهاد می کنیم که در صورتی که مرتبا پرداخت اینترنتی دارید ، عضو سایت ارین پال شوید.

۲ – دریافت کننده باید به نام امین مرغزاری باشد ، همچنین مبلغ پرداختی خود را دوباره بررسی کنید . مبلغ پرداختی در این مرحله تومان است.

۳ – بانک صادر کننده کارتی که می خواهید با آن پرداخت را انجام دهید را انتخاب کنید .

۴ – انتخاب درگاه پرداخت

۵ – بر روی پرداخت صورتحساب کلیک کنید . بعد از چند لحظه به صفحه بانک هدایت می شوید.

 

برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید

http://arinpaper.com/wp-content/uploads/2016/07/pay_aryapal-1024x586.jpg

 

مرحله ۳ بعد از ورود به صفحه پرداخت اینترنتی بانک مربوطه ( در این مثال بانک ملت ) مراحل زیر را دنبال کنید :

۱ – در این مرحله فروشگاه اینترنتی باید توسعه وب جوان معرفی شده باشد و مبلغ خرید نیز به ریال می آید.

۲ – شماره کارت خود ، رمز اینترنتی ، کد ۳ یا ۴ رقمی و تاریخ انقضای کار خود را همراه با حروفی که در تصویر می بینید در فیلد های مربوطه به درستی وارد کنید . در صورتی که رمز اینترنتی خود را نمی دانید ، با استفاده از راهنمای دریافت رمز دوم ، می توانید رمز اینترنتی را به دست آورید.

۳ – با زدن دکمه پرداخت در صورتی که همه اطلاعات درست باشد با موفقیت به صفحه ارین پال می روید در غیر این صورت در صفحه ارین پال به شما اطلاع داده می شود که پرداخت به درستی انجام نگرفته.

 

برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید

http://arinpaper.com/wp-content/uploads/2016/07/mellat_pay.jpg

مرحله ۴ بازگشت به درگاه پرداخت آرین پال که در این مرحله اطلاعات دریافتی زیر را مرور کنید :

به شما اطلاع داده می شود که تراکنش با موفقیت ثبت گردیده و اطلاعات پرداخت را به شما نشان می دهد از جمله شماره تراکنش .پیشنهاد می شود که یک کپی از اطلاعات را در محلی ذخیره کنید ، تا در صورتی که اگر احیانا مشکلی در آینده به وجود آمد با توجه به اطلاعات شما بتوانیم مورد را پیگیری کنیم .

سپس بر روی دکمه انتقال به وب سایت درخواست کننده کلیک کنید . در صورتی که این دکمه را کلیک نکنید به صورت خودکار بعد از حدودا ۳۰ ثانیه به وب سایت arinpaper.com.com  انتقال پیدا می کنید .

توجه کنید که حتما به وب سایت arinpaper.com انتقال داده شوید تا فرآیند پرداخت به درستی تکمیل گردد و لینک دانلود فایل ترجمه  به شما به ایمیل شما ارسال شود .

 

برای مشاهده عکس در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید

 

مرحله ۵  در این مرحله چنانچه ایمیل خود را درست وارد کرده اید میتوانید با رفتن به ایمیل خود فایل ترجمه خریداری شده را دانلود نمائید

در صورت بروز هرگونه مشکل حتما با ما تماس بگیرید

 افزودن دیدگاه: